Jauka atslodze draugu pulkā!

Piedāvājums spēkā: 2 - 4 pers.
Ilgums: 4 - 6 stundas
Cena 1 pers.: 60€
 
Izbaudiet SPA rituālu, atbrīvojaties no ikdienas stresa un saspringuma.

Procedūra ietver:
•    Visa ķermeņa pīlings
•    Visa ķermeņa viegla nomierinoša masaža
•    Ķermeņa ietīšana
•    Sejas - attīrīšana, masāža, maska
•    Galvas masāža
•    Tvaika un Sausā gaisa (kurinātu ar malku) pirtis
Atpūta baudot SPA Pelikāns uzkodas: siers ,augļi, zāļu tēja, ūdens
Apmeklētājiem tiek nodrošināti dvieļi, čības, halāti
 
Palutiniet ķermeni ar produktiem pēc izvēles:
    
    Sarkanvīna procedūra
    Sarkanvīns kopā ar eksotiskām eļļām , kas bagātas ar ādu atjaunojošiem elementiem,vitamīniem un tai sekojošu labsajūtu, palīdzēs ādu veidot maigu un gludu,piešķirot mirdzumu, juteklību un noslēpumainību. Pēc sarkanvīna procedūras Jūs jutīsieties atbrīvoti, kārdinoši un prieka pilni.
    Šokolādes procedūra
    Šokolādes sastāvā ir mikroelementi un A, B, E un K vitamīni, kas baro, atsvaidzina un tonizē ādu. Šokolāde veicina laimes hormona endorfīna izstrādāšanos organismā, kas atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu. Šokolādes masāža nomierina nervu sistēmu, veicina asinsriti, atslābina saspringtos muskuļus, mazina nemieru, spriedzi, uzlabo garastāvokli un, iegūstot psiholoģisko līdzsvaru, rosina
    Verbēnas procedūra
    Katrs satiks verbēnā mītošō šķautņu svaigo valdzinājumu, citrusu un augu burvību. Verbēna kompensēs noguruma radīto koncentrēšanās spēju trūkumu, novērsīs garīgo izsīkumu. Tai piemīt pretiekaisuma un nomierinošas īpašības, antiseptiska iedarbība, lieliski attīrīs ādu no pinnēm. Lieiski atsvaidzina procedūras telpu, vienlaicīgi nodrošinot lielisku aromterapijas iedarbību, veicinot koncentrēšanos, lēmumu pieņemšanu un dāvā prieka enerģiju. Verbēnas dziedinošais spēks ir piemērots arī iekaisušai ādai, to pielieto medicīnā pret dermatītu un akni
    Zelta procedūra
    Kopjoša procedūra pirms svarīgu saviesīgu pasākumu apmeklēšanas, kas ļauj ķermenim iegūt gaumīgu, nepārspīlētu mirdzumu. Procedūras sastāvā ir iekaisumus mazinoši un ādu saudzējoši komponenti un dabīgi UV filtri. Pamatbāze sastāv no dabīgām eļļām, kas papildinātas ar no apkārtējās vides ādu aizargājošiem komponentiem un mitrinātājiem
    Greipfrūtu procedūra
    Greipfrūtu procedūras laikā esošais aromterapijas kurss mazina apetīti, tāpēc to izmanto arī liekā svara un ķermeņa apjomu un problemātisko vietu aprūpei.Greipfrūta pieskāriens  mazina kapilāru tīklojumu uz ādas.
 
 

Tvaika pirtī pateicoties lielajam mitruma līmenim un karstumam, efektīvi uzlabotājas veselība tādu slimību un vainu gadījumos kā bronhiālā astma, bronhīts, augšējo elpošanas ceļu katars, klepus, balss aizsmakums, reimatiskās vainas, kuras nav akūtas, kā arī ierobežotas locītavu kustības vai locītavu sāpes. Kā atbalsta procedūra tvaika pirts ir noderīga arī cilvēkiem, kuriem ir miega traucējumi, traucēta ādas apgāde ar asinīm, sausa un sasprēgājusi āda, muskuļu sasprindzinājums un jutīgums pret krasām temperatūras maiņām.

Ādas tvaikošana palīdz atbrīvoties no ikdienas spriedzes, tā relaksē un atjauno. Tā uzlabo vispārējo fizisko un garīgo labsajūtu un palīdz sakopot jaunus spēkus. Mitrais karstums labi stimulē zemādas asinsvadu apgādi ar asinīm un intensīvi attīra ādu. Atveras ādas poras, atdalās mirušās ādas šūnas un netīrumi, kā arī āda kļūst mīksta, tīra un zīdaini gluda.

Sausā gaisa pirts gaiss ir karsts un sauss, bet telpas sienas ir apšūtas ar koku. Lāva vairākos līmeņos dod iespēju izbaudīt atšķirīgu temperatūru. Siltuma avots ir karsti akmeņi, uz kuriem uzmetot garu, gaiss uz neilgu laiku kļūst mitrāks. Temperatūra pirtī paaugstinās līdz 60–95 grādiem. Pirts īstā iedarbība parādās, mainot aukstās un karstās fāzes – pēc katras pasēdēšanas uz lāvas ir jāveic atdzesēšanās ar aukstu ūdeni vai svaigā gaisā.

Sausā gaisa pirts augstā temperatūra paaugstina miesas temperatūru līdz aptuveni 39 °C, pie kam iekšējo orgānu temperatūra paliek tuvu 37 °C. Paātrinās ādas asinsrite, kas savukārt padara intensīvāku svīšanu. Āda vairs neatgrūž siltumu, bet gan to uzņem. Lai palīdzētu cilvēka iekšējiem orgāniem saglabāt normālu temperatūru, smadzenes un nervu sistēma regulē ķermeņa temperatūru tādējādi, ka palielina svīšanu. Vienlaikus muskuļi atslābinās un ķermeņa siltuma akumulācijas spējas pazeminās.